Японська естетика в пейзажах Koukei Kojima

Written by buzyaka on . Posted in Живопис

Картини японського художника Koukei Kojima потрібно дивитися, слухаючи красиву східну музику для медитації та релаксу. Звуки бамбукової флейти і срібних дзвіночків, мелодійні наспіви скрипки гармонійно поєднуються з красою природи, які зображує цей талановитий живописець. На його полотнах Японія виглядає казковою країною із старовинних легенд і сказань.

Подібну пейзажну лірику в японському живописі називають “сансуй”, і Koukei Kojima воліє працювати саме в цьому стилі. Його пензель чудово переносить на папір кришталевий дзвін струмочків і величний шум водоспадів, шелест дощу і вітру, поскрипування дерев у лісі, шарудіння очерету біля річки, а також гордовиті обриси гір, освітлених сонцем і покритих сніговими шапками. Ніжні акварелі цього автора зображують чарівництво квітучої сакури, свіжість ірисів, яскравість осінніх фарб, а також крихітних чоловічків, які здаються мурашками на тлі височенних сосен і гір-велетнів. Усюди панує гармонія, а від кожної картини буквально віє спокоєм.

Тонко відчуваючи вікові традиції своїх предків, Koukei Kojima ретельно зважує кожен штрих та мазок, доводячи їх до ідеалу.  Ніжні та приглушені тони, які використовує художник, надають його полотном особливого шарму старовини.

Comments

Trackback from your site.

Leave a comment