В арт-центрі Я. Гретера покажуть всесвітньо відомі роботи французького фотографа Еріка Марріана

Written by buzyaka on . Posted in Афіша, Новини

20 вересня, о 19.00, в арт-центрі Якова Гретера відбудеться урочисте відкриття першої в Україні виставки французького фотографа, майстра в жанрі “ню” та чорно-білої  фотографії – Еріка Марріана.

Вперше українські колекціонери, критики і шанувальники сучасного мистецтва побачать роботи цього всесвітньо відомого французького фотографа, що підкорили культурні центри Нью-Йорку, Парижу, Венеції, Москви, Берліну та інших міст світу, своєю вишуканість і витонченістю.

Для Еріка Марріана не існує жодних обмежень у творчості. Його роботи відрізняються новизною і свіжістю погляду на такі століттями обговорювані поняття, як «вічна жіночність» та «ідеал краси». Він створює у своїх роботах нове, раніше небачене тіло. Тіло – загадку: безумовно, живу плоть, але більше схожу на мармур, що ожив. Тіло, яке виникло в результаті гри в скульптуру …

В Україні, Ерік покаже свою найвідомішу серію робіт – «Білий квадрат», що так полюбилася світовим цінителям  мистецтва і вразила глядачів Салону французьких художників в Парижі, Венеціанського фото фестивалю, 16-го міжнародного фестивалю фотографії в Арле (Франція).

«Білий квадрат» – це експеримент з тілом, як з геометричною формою. Складні лінії людського тіла тут немов заковані в статичний квадратний формат і створюють, в результаті, геніальний у своїй лаконічності малюнок. У своїй палітрі фотограф використовує тільки два кольори – чорний, як глибока і абсолютна порожнеча, і білий – світлоносний. Як істинний француз, він вдається до методу прихованої гри, впадає в ризик повторення, грає з об’ємом, створюючи власну фотографічну інтерпретацію вічної теми краси тіла.

Дивовижні чорно-білі фотографії Еріка Марріана, переносять гостей виставки в неперевершену атмосферу витонченої французької романтики, дозволяють поринути у незабутню подорож  столицею світової  моди, батьківщиною вишуканих напоїв, поцілунків та справжньої жіночності.

Виставка триватиме з 21.09 по 18.11.2012. 

Comments

Trackback from your site.

Leave a comment