“Образ рівноваги” в арт-центрі Я.Гретера

Written by buzyaka on . Posted in Афіша

Запрошуємо Вас відвідати урочисте відкриття виставки «Образ рівноваги», що відбудеться 12 липня о 19:00 в галереї арт-центру Якова Гретера, за адресою: вул. Вадима Гетьмана, 6, блок А.
На виставці будуть представлені живописні роботи трьох талановитих художників – нова серія робіт від скандально відомого автора Іллі Пруненко – «Почуття християнства» – виконана в рамках проекту «Резиденція», нові роботи Марини Шкарупи, переможниці відео-арт фестивалю у Франції «Videoforms» та учасниці Florence Biennale, а також гармонійні пейзажі Анастасії Крайнєвої, переможниці конкурсу влаштованого Російським фондом сприяння мистецтву в Санкт-Петербурзі, що здобули перший приз і показують іншу грань буття у пошуках рівноваги.
Також в програмі вечору:
1. Родзинка вечору – презентація нового проекту від DJ Vitaliy Golub, який опише мовою музики роботи авторів в стилі Depp, Progressive House, Progressive Trance, Uplifting Trance.
2. Грандіозний за масштабами (задіє весь простір галереї – близько 1000 кв. м.) та концепцією (наречена, як ідеал образу рівноваги) показ весільних суконь від італійського дизайнера Анжело Медичі та українського автора Оксани Демчук, чиї запальні ідеї сколихнули подіум на UKRAINIAN FASHION WEEK.
3. В рамках відкриття виставки, також відбудеться яскрава презентація від автора Лілії Ісик – інсталяція. Предмет дійства автор тримає в секреті та розкриє інтригу безпосередньо на відкритті.

Виставка відкрита по 28 серпня 2012 року

Comments

Trackback from your site.

Comments (1)

  • Виктор

    |

    Тактильне відчуття від паперу,  його м якість, фактурність, чистота білого кольору, відображає ідею художниці про геометрію простору і про геометрію чистих білих форм.

    Reply

Leave a comment