Надто зухвалий Пікассо

Written by buzyaka on . Posted in Світ

Із залу аеропорту Единбурга приберуть постер з картиною «Оголена жінка в червоному кріслі» Пабло Пікассо, який рекламує виставку цього художника в Шотландській національній галереї сучасного мистецтва. За повідомленням BBC News, адміністрація аеропорту прийняла таке рішення після того, як від пасажирів міжнародних рейсів стали надходити скарги на те, що картина є надто відвертою та зухвалою.

Аеропорт вже запросив у галереї рекламний постер з іншого картиною виставки Пікассо. Як тільки постер буде доставлено в аеропорт, ним одразу замінять плакат з оголеною жінкою.

Директор Національної галереї в свою чергу заявив, що подібні скарги – справжнісінький маразм, оскільки сучасна реклама рясніє і напівоголеними, і оголеними жінками, і це нікого не обурює, на відміну від картини Пікассо, яка є справжнім витвором мистецтва.

На картині, постер якої був представлений в аеропорту, намальована Марі-Терез Вальтер, муза Пікассо. Виставка в Шотландській галереї буде проходити до 4 листопада, і на ній будуть представлені роботи сучасних британських художників.

У рекламі дійсно досить часто з’являється напівоголена натура. Однак, надто відверті зображення рекламні регулятори, як правило, забороняють. Приміром, американський виробник одягу American Apparel «роздягає» моделей для зйомок регулярно. З останньої фотосесії цього бренду сім з восьми плакатів у Великобританії заборонили.

Comments

Trackback from your site.

Leave a comment