Музейна “забастовка” в Сан-Франциско

Written by buzyaka on . Posted in Світ

Співробітники двох художніх музеїв Сан-Франциско – Музею Майкла де Янга і Музею Почесного Легіону – прийняли рішення почати страйк у випадку, якщо їхні переговори з керівництвом потерплять невдачу, повідомляє San-Francisco Gate. Рішення про страйк прийняте за підсумками голосування, проведеного профспілкою, що представляє інтереси працівників.

Як повідомляє видання, співробітники музеїв незадоволені фінансовою політикою музеїв. За твердженням музейників, для майбутніх співробітників значною мірою скоротять зарплату, а також збільшать плату за медичне страхування. Представник незадоволеної сторони, Кристел Ява, при цьому підкреслила, що обидва музеї тепер отримують фінансування в збільшеному розмірі.

Натомість, представник Корпорації музеїв витончених мистецтв, якій належать музеї, заявив, що ніяких скорочень зарплат не буде, а співробітникам пропонується лише частково оплачувати своє медичне обслуговування, як це роблять співробітники інших міських установ.

Спікер організації Кен Гарсія при цьому підкреслив, що навіть у разі страйку музеї працюватимуть  в звичайному режимі. Він також висловив своє здивування наміром співробітників страйкувати тоді, коли їм пропонують такі вигідні умови контракту.

Comments

Trackback from your site.

Leave a comment