Грандіозне відкриття в арт-центрі Я.Гретера

Written by buzyaka on . Posted in Україна

Як бути в світі, де немає фундаменту, чогось сталого і нескінченно благого? Як правило, все наше життя – це взаємодія з природою та  пошук рівноваги.  Червоною ниткою ця тема проходить через виставку «Образ рівноваги», яка з 12 липня відкрита в  Арт-центрі Якова Гретера.

Нова виставка займає більш ніж 1000 м2  і складається із колекції абсолютно різних і, справді, резонансних робіт від трьох талановитих художників: провокаційного  Іллі Пруненко, життєрадісної Марини Шкарупи, яка зображає на своїх полотнах сумну реальність, чуттєвої Анастасії Крайнєвої, яка відкриває глядачеві рідкісний стан природи душі людини.

Крім того, з соціальним проектом, який представляє собою інсталяцію – перфоманс , дебютували тріо молодих, прогресивних творців-Лілія Ісик, Іван Шпак та Анастасія Хрістянович. Побачене, безумовно, викликало дивовижні емоції у відвідувачів виставки. Подією вечора став музичний супровід від DJ Vitaliy Golub. Він описав мовою музики (в стилі Depp, Progressive House, Progressive Trance, Uplifting Trance) арт-роботи митців.

Родзинкою вечора став показ весільних суконь від дизайнерів Анжело Медичі з Італії та українки Оксани Демчук.  Ідеї цього талановитого тандему створили незабутню атмосферу на UKRAINIAN FASHION WEEK, а 12 липня перетворили на незвичайний подіум для демонстрації знамениті  гвинтові сходи арт-центру Якова Гретера.

Не обійшлося без сюрпризів – як завжди, шокував гостей своїми полотнами неординарний художник Ілля Пруненко. Картина із серії «Почуття християнства» (підготовлена в рамках проекту «Резиденція»), де яскравий образ  лева-хижака роздирає жертву – тому доказ. Молодий автор акцентує увагу глядача на протиріччях в суспільстві і візуалізує одвічні питання Віри, Добра і Зла на своїх полотнах. Що відчували християни на початку нашої ери, коли їх згодовували диким звірам, і що вони відчувають зараз?

Хто з нас не відвертався, коли проходив повз бездомних? Чи маємо ми право засуджувати? І як часто аналізуємо вагомість свого існування!?? Марина Шкарупа сприймає світ позитивно і філософськи – діти надані самі собі і дорослі, які обрали дивну долю – всі вони мають свій шлях і незламну надію. Своїми роботами із серії «Втрачені люди», Марина, поглинула свідомість гостей. А може ми й самі часом є персонажами з полотен автора?

Замислитися над тим, що ми зазвичай ховаємо, хто ми насправді; наочно приміряти «маски» за якими ховаємося кожного дня, підштовхує глядача унікальна інсталяція «Всередині» від молодих і талановитих авторів Лілії Ісик, Івана Шпак та Анастасії Хрістянович. Протягом всієї виставки, кожен з гостей зможе стати на спеціальну відмітку на підлозі і побачити свою маску.

Привідкрила завісу власного сприйняття природи і особистого образу гармонії, ні з чим незрівняного, невловимого відображення душі в пейзажах – Анастасія Крайнева. Як зазначила директор галереї Леонора Янко: «… від цих робіт потужним потоком ллється радість і те саме відчуття щастя, в гонитві за яким ми перебуваємо …».

Саме в цій легкій, невимушеній атмосфері, яку оточив позитивним потоком живопис  Анастасії Крайневої, чиї роботи посіли весь 6 поверх виставки – відбувся розіграш призів від партнерів арт-центру Якова Гретера. Всі присутні взяли участь в лотереї і виграли подарункові сертифікати від партнерів «Квіткові феї»  та «Omar Travel», а також змогу відвідати арт-терапії з Юлією Касич в новому проекті арт-центру.

Судячи з емоцій гостей, в числі яких були Сергій Георгійович Горунович, віце-консул Посольства Республіки Білорусь в Україні, Олег Михайлович Петровський, перший заступник Генерального директора міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни), Лариса Іванівна Гонтаржевская, директор маркетингу і продажу готелю «Космополіт» – баланс та гармонія на виставці були досягнуті. Гості не покидали арт – простір і насолоджувалися симбіозом музики і живопису, фотографії і скульптури в затишному арт – кафе – місці де зустрічаються творці й поціновувачі мистецтва.

Виставка триватиме до 28 серпня.

Всі роботи доступні для придбання в арт-центрі Якова Гретера.

 

Comments

Trackback from your site.

Leave a comment