Cosmopolite-club Music Nights презентує легендарного гітариста та композитора – Домініка Міллєра та його джазовий бенд!

Written by buzyaka on . Posted in Афіша

28 лютого 2013 року Домінік Міллєр вперше виступить в Україні як сольний виконавець зі своїм джаз-бендом – Dominic Miller Band. У рамках візиту відбудеться:

28.02.2013 о 17:00 – ексклюзивний майстер-клас у готелі-ресторані «Космополіть» (вул. В. Гетьмана, 6) протягом якого Домінік детально розкриє власну техніку виконання композицій та методику гри, а відвідувачі матимуть змогу задати власні питання. Після закінчення майстер-класу відбудеться автограф-сесія та прес-конференція;
28.02.2013 о 20:00 – Домінік Міллєр дасть єдиний концерт у «Оазис концерт-холл» (вул. Урицького, 1А), протягом якого Ви почуєте композиції з останнього альбому виконавця, а також найкращі хіти з його попередніх альбомів та інструментальні версії декількох хітів з репертуару Стінга, співавтором яких є Домінік.

Домінік Міллєр – гітарист аргентинсько-англійського походження та визначна постать у світовій музиці вже понад 30 років. Почавши свою музичну кар’єру з такими рок групами як “World Party” та “King Swamp”, він вже на початку 1990-х років став гітаристом та аранжувальником у групі Стінга. Домінік є співавтором багатьох відомих хітів Стінга, зокрема “Shape Of My Heart”. Інші виконавці, з якими співпрацював Домінік Міллєр – Тіна Тернер, Лучано Паваротті, Брайан Адамс, Філ Коллінз та Sugababes. З 1995 року він почав сольну кар’єру і наразі випустив 9 альбомів, останній з яких – «5th House» вийшов у 2012 році.

Домінік так говорить про свої концерти: «Це щось, на кшталт медитації, тільки у присутності аудиторії. Не в тому, що я контролюю те, що роблю. Це більш схоже на те, що певні сили змушують мене все робити правильно. Я ціную кожну хвилину власного концерту, і дуже складно описати, що я відчуваю у цей час».
Отож, ми, організатори Cosmopolite-club Music Nights, запрошуємо Вас відвідати цей цікавий захід у творчому житті Києва! На Вас чекатиме затишний вечір у концерт-холл «Оазис» у компанії всесвітньовідомого метра Домініка Міллєра та його групи, мелодії яких обов’язково зроблять цей вечір незабутнім!
Cosmopolite-club Music Nights: www.cosmopolite-kiev.com
Бронювання місць 096 907 87 00

Comments

Trackback from your site.

Leave a comment